Imprezy


Restauracja Chata Drwala specjalizuje się w organizacji wszelakich imprez okolicznościowych, tych w gronie rodziny i przyjaciół – urodziny, rocznice, chrzciny, wesela i przyjęcia ślubne, stypy, jak również spotkań biznesowych, bankietów służbowych etc.
Zapraszamy do organizacji przyjęcia na jednej z naszych sal – Dużej Chacie dla około 50 osób lub Kominkowej dla około 20 osób.
Ze swej strony zapewniamy wysmienite potrawy, profesjonalną obsługę oraz niepowtarzalny klimat każdego spotkania dostosowany do jego charakteru.
Na życzenie Gościa przygotowujemy specjalne menu każdej uroczystości dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów Klienta.
Zbliża się magiczny czas, czas radości, świętowania, spotkań w gronie rodziny i najbliższych, czas spotkań przy wspólnym stole, czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji Chata Drwala zaprasza do organizacji spotkań wigilijnych i opłatkowych, zarówno firmowych jak i rodzinnych. Organizujemy wszelkie imprezy świąteczne w formie bufetu i zasiadane po atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, z uroczystą oprawą bożonarodzeniową.

ZAPRASZAMY!!!